Stolarz meblowy/ pomocnik stolarza

Do zakładu z 15 letnim doświadczeniem poszukujemy stolarza meblowego/pomocnika.
Zakres obowiązków(oczywiście w zakresie odpowiednim do stanowiska):
• Docinanie i oklejanie formatek (większość rozcinamy na ploterze frezującym więc tylko drobne zlecenia/przeróbki/doróbki trzeba docinać)
• składanie mebli na podstawie projektu (kompletowanie elementów, okuć itp)
• pakowanie i zabezpieczenie mebli do transportu
• dostawa i wniesienie mebli do klientów
• montaż mebli u klienta
• dbanie o stanowisko pracy (utrzymanie porządku, konserwacja maszyn i narzędzi itp.)
Nasze wymagania:
• Posiadasz prawo jazdy kat B
oraz
• Lubisz składać meble i potrafisz robić to dobrze,
• chcesz się doskonalić w tym zawodzie
lub
• masz niewielkie doświadczenie ale czujesz, że to jest praca dla Ciebie – pokaż że masz podstawy a reszty Cię nauczymy.

Główne zadania są opisane na początku ogłoszenia i są one podstawą zatrudnienia.
Co oferujemy:
• Wdrożenie do pracy w naszej firmie, przekazanie standardów i celów naszej działalności
• Pracę w firmie z kilkunastoletnim stażem w branży meblowej.
• Praca w zakładzie w Płocku oraz na montażach. Te w zdecydowanej większości są w Płocku i najbliższych okolicach, jednak czasem zdarzają się też w innych miastach.
• Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Czasem zdarzy się że trzeba zostać dłużej w pracy. Każdorazowo ustalamy czy jest to możliwe.
• Wynagrodzenie oparte na stawce godzinowej wynoszące od 24 do 35zł netto (do ręki). Stawka jest zależna od umiejętności oraz zakresu zadań jakich się podejmiesz. Dobrowolne nadgodziny płatne dodatkowo.
• W pracy panuje przyjazna atmosfera i chcemy aby tak pozostało.
• Podczas okresu próbnego wynoszącego maksymalnie 2 miesiące umowa zlecenie. Po okresie próbnym umowę o pracę.
• Pracę zgodnie z warunkami jakie wspólnie ustalimy.
Jeżeli zainteresowało Cię nasze ogłoszenie - aplikuj
Najprościej będzie jeżeli zadzwonisz i opowiesz nam o sobie. Nie czujesz się pewnie podczas rozmowy ? - wyślij nam krótką informację o sobie na podany adres mailowy. Proszę tylko umieść tam informacje że przeczytałeś to ogłoszenie i co Cię najbardziej w nim zainteresowało. Bez tego pewnie pominiemy Twoje zgłoszenie.
Obawiasz się że Twój obecny pracodawca się dowie o Twojej aplikacji - nie musisz się martwić nie będziemy się z nim kontaktować.
Cena: 30zł Ogłoszeniodawca: autro.pl Telefon: 506 52… E-mail: autro@…