Praca » Dam pracę
IDEAL WORK GERMANY to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w kraju i za granicą. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.
Poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Kassel
Zadania na stanowisku:
- załadunek, rozładunek towarów, przesyłek, kontenerów
- Inne prace magazynowe
Od Kandydata oczekujemy:
- doświadczenia w pracy fizycznej
- sprawności fizycznej
- motywacja oraz chęć do pracy
- gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w nocy
Oferujemy:
- niemieckie wynagrodzenie
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec
Zgłoś się:
- wyślij wiadomość na adres: rekrutacja(małpa)idealwork.pl
- odwiedź naszą stronę internetową: www.idealgrupa.pl
https://www.facebook.com/IdealWork/
Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z klauzulą.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę Spółek IDEAL z siedzibą w Warszawie, podanych przeze mnie w aplikacji oraz w przekazanych dokumentach danych osobowych, w celu realizacji procesu rekrutacji w przyszłości.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych dobrowolnie w dokumentach rekrutacyjnych oraz w formularzach aplikacyjnych na stronach internetowych www.idealgrupa.pl, www.idealkurier.pl, www.idealpflege.pl jest Grupa Spółek IDEAL . Z Inspektorem Ochrony Danych Grupy Spółek IDEAL można skontaktować się pisemnie, kierując korespondencję na adres Administratora Danych, lub e-mailowo na adres poczty elektronicznej Administrator.Danych(małpa)idealgrupa.pl . Szczegóły zarządzania i przetwarzania danych znajdują się w Polityce Prywatności Grupa Spółek IDEAL na www.idealgrupa.pl.
Ogłoszeniodawca: Ideal Work E-mail: rekrutacja@…
Praca » Dam pracę
Zatrudnię do prac budowlanych na terenie miasta Płocka brukarzy i pomocników budowlanych .Prace na terenie miasta Płocka .
Wynagrodzenie do uzgodnienia .
Cena: 1zł Ogłoszeniodawca: Edmund Telefon: 691 16… E-mail: macrobud@…
Zatrudnimy hydraulikow monterow pomocnik wod-kan i co przy wykonywaniu nowych instalacji. Praca w stabilnej firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie.Więcej informacji udzielę telefonicznie nr tel.539024094
Oferujemy:
umowa o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie;
obiady;
odzież roboczą
Ogłoszeniodawca: Maciej Telefon: 539 02…
Praca » Dam pracę
Zatrudnię pracownika do prac remontowo-budowlanych. Praca na terenie Płocka
Telefon: 661 54…
Praca » Dam pracę
Zatrudnię osobę do pracy w AUTO-KOMISIE w Płocku przy ul. Bielskiej. Preferowane są osoby w wieku do 40 lat.Wymagana jest znajomość obsługi komputera oraz prawo jazdy kat.B.
Zainteresowane osoby, które proszę o kontakt telefoniczny
tel. 512-635-946
Ogłoszeniodawca: MAREK Telefon: 512 63…
Praca » Dam pracę
Firma Entro-Spaw zatrudni do pracy Montera prowadzącego.
Praca Włocławek - Anwil

Wymagania:
•minimum 3 lata doświadczenia w pracy na danym stanowisku
•Samodyscypliny i zaangażowania.
Oferujemy:
•odzież ochronną
•atrakcyjne wynagrodzenie
•stałe,stabilne-zatrudnienie.
- umowa o pracę
- dojazd do i z pracy
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny
Ogłoszeniodawca: Entro-Spaw Telefon: 666 93… E-mail: biuro.EntroSpaw@…
Praca » Dam pracę
PRACA W SZWECJI OD ZARAZ
Szwedzka firma budowlana zatrudni od zaraz pracownikow do budowy nowych domow na terenie Szwecji w Boras. Majster mowi po polsku. Wynagrodzenie poczatkowe 85zl (brutto) na godz. Zakwaterowanie na miejscu. Wynagrodzenie na szwedzkich warunkach z pelnym ubezpieczeniem. kONTAKT: Pawaski1989(małpa)yahoo.com, lub tel. +46703136753.
Ogłoszeniodawca: Praca w Szwecji NA Budowie
Praca » Dam pracę
Firma KLEVE SP. Z O. O. zatrudni pracownika na stanowisko:
KIEROWCA C+E- transport krajowy
-transport maszyny budowlanej
-praca od poniedziałku do piątku
-weekendy w domu
-mile widziane doświadczenie na stanowisku
Wymagania:
-Aktualne prawo jazdy C+E
-Aktualne badanie lekarskie i psychotesty
CV prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja(małpa)klevegroup.com z dopiskiem „kierowca C+E”
Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest KLEVE Sp. z o. o. z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-411 Płock. Ponadto, informujemy, że: 1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez KLEVE Sp. z o. o. w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w/w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww. stanowisko. 3. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 4. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. 5. Dodatkowo, przysługuje Pani/Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. 7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
Ogłoszeniodawca: KLEVE SP. Z O. O. Telefon: 601 30… E-mail: rekrutacja@…
Praca » Dam pracę
Przyjmę do pracy osobę do wykończenia wnętrz z dużym doświadczeniem . Osoba ma być sumienną , odpowiedzialną I z chciami do pracy, stawka godzinowa od 25 do 30 zł na h do ręki plus premia
Ogłoszeniodawca: Paweł Telefon: 514 11…
Przyjmę do pracy w sklepie spożywczo monopolowym Panią na stanowisko kasjer sprzedawca. Możliwość przyuczenia się na kasie fiskalnej. CV ze zdjęciem proszę wysłać na podany adres e-mail
Ogłoszeniodawca: Sklep spożywczo-monopolowy E-mail: kalu441@…
Praca » Dam pracę
Poszukujemy kierowcy C+E na kampanię buraczaną. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie
Ogłoszeniodawca: Łukasz Telefon: 604 95… E-mail: dialux@…
Praca » Dam pracę
Firma SABA Sp. z o. o zatrudni osoby (na pełen etat) do pracy na linii produkcyjnej. Wysokie zarobki. Praca zmianowa. CV proszę składać e-mail: rekrutacja(małpa)saba.plock.pl Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli. CV bez klauzuli nie będą uczestniczyć w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Pracownik produkcji, prowadzonej przez firmę SABA Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Ogłoszeniodawca: SABA E-mail: rekrutacja@…
Praca » Dam pracę
Firma SABA poszukuje pracownika na pełny etat w charakterze mechanika ,niezbędne doświadczenie w zakresie podstaw mechaniki maszynowej ,oraz spawanie - umowę o pracę (pełny wymiar czasu pracy) -stabilne zatrudnienie -praca w systemie czterozmianowy . W temacie maila proszę wpisać: Mechanik; Proszę również o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko mechanik, prowadzonej przez firmę SABA Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” CV bez klauzuli nie będą uczestniczyć w procesie rekrutacji
Ogłoszeniodawca: SABA E-mail: rekrutacja@…
Praca » Dam pracę
Firma Saba Sp. z o.o. przyjmie do pracy w charakterze pracownika laboratorium / kontrolera jakości. Branża: przetwórstwo tworzyw sztucznych. Środowisko pracy: w laboratorium, hala produkcyjna (w środowisku produkcyjnym). Zakres obowiązków: - Kontrola jakości półproduktów na hali produkcyjnej i produktu gotowego w laboratorium - Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej (dokumentacja i archiwizacja wyników I próbek w postaci papierowej i elektronicznej). - Pomoc w konsultacjach technicznych w języku angielskim z dostawcami surowców. - Prowadzenie projektów rozwojowo-badawczych. -Obsługa urządzeń laboratoryjnych i pomiarowych Od kandydatów oczekujemy: - Wykształcenie minimum średnie w kierunku chemicznym. - Dobra znajomość języka angielskiego, w tym technicznego. zdolności manualne. - Dobra obsługa programu MS Excel. - Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, sumienność, chęć do nauki i rozwoju zawodowego. Oferujemy -Praca na cały etat -Umowę o pracę -Zdobycie doświadczenia zawodowego CV proszę wysyłać na adres rekrutacja(małpa)saba.plock.pl w temacie wpisując pracownik laboratoryjny Proszę o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli. CV bez klauzuli nie będą uczestniczyć w procesie rekrutacji. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownik laboratorium , wprowadzonej przez firmę SABA Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”
Portal Plocman | O cookies | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Promowanie ogłoszeń
Plocman Sp. z o.o. © 2022
Ogłoszeniodawca: SABA E-mail: rekrutacja@…
Pracownik instalacji i załadunku termicznego
Praca » Dam pracę
Firma SABA poszukuje pracownika na pełny etat do obsługi i załadunku instalacji termicznego przetwarzania odpadów oferujemy: - umowę o pracę (pełny wymiar czasu pracy) -stabilne zatrudnienie -praca w systemie czterozmianowy -atrakcyjne zarobki W temacie maila proszę wpisać: przetwarzanie odpadów Proszę również o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Obsługa I Załadunek Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów , prowadzonej przez firmę SABA Sp. z o.o., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” CV bez klauzuli nie będą uczestniczyć w procesie rekrutacji
Ogłoszeniodawca: SABA E-mail: rekrutacja@…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.