Książki
Sprzedam słownik współczesnej polszczyzny z 2003 roku Haliny Zgołkowej - 46 tomów.Slowniki w twardej oprawie graficznej,w bardzo dobrym stanie. Cena do uzgodnienia po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym lub telefonicznym.Swietny na prezent lub poszerzenie wiedzy. Polecam...
Cena: 15zł Ogłoszeniodawca: Grzegorz Telefon: 696 55…
Skup podręczników szkolnych !
Antykwariat Żak Płock
Zapraszamy szanownych klientów do sprzedaży podręczników !
Skup podręczników działa w godzinach pracy Antykwariatu Żak
Poniedziałek -Piątek od 10-18
Sobota - od-10-14
Skupujemy podręczniki do
-liceów
-techników
-szkół branżowych,
-podręczniki zawodowe
Skupujemy tylko podręczniki szkolne z aktualnej obowiązującej podstawy programowej .
Zapraszamy do Antykwariatu Żak w Płocku !
" Antykwariat Żak "
Płock 09-400
ul. Królewiecka 25 lok 12/13/14
Ogłoszeniodawca: Żak Telefon: 609 10… E-mail: antykwariat_zak@…
Nowe książki, nigdy nieużywane, głownie kucharskie
Cena: 150zł Telefon: 530 17… E-mail: patiikora@…
Monar moje ocalenie to żywa historia wychodzenia z nałogu, oraz świadectwo na to, że wyleczenie jest możliwe.
Książka cieszy się dużym powodzeniem i ma charakter terapeutyczny. Autor na przykładzie autentycznych i bolesnych wydarzeń przestrzega wszystkich chętnych skosztowania narkotyków, że ten moment może stać się prostą drogą do piekła na ziemi. A w szczególności kieruje swój apel do młodzieży o rozwagę, kiedy staną przed możliwością wyboru, czy warto wejść w coś z czego może nie być już powrotu.
WŁĄCZ SIĘ W WALKĘ Z NARKOMANIĄ !
Być może przeczytanie tej książki uratuje czyjeś życie.
Choćby ku przestrodze, abyś Ty lub Twoje dziecko nie wpadło w nałóg i nie dało się usidlić przez widmo narkomani.
Jest też wielkim hołdem dla Marka Kotańskiego, który zapoczątkował walkę o ludzi uzależnionych stworzył pierwsze ośrodki i całe życie poświęcił dla Monaru . Podziękowania również dla jego spadkobierców, którzy niestrudzenie kontynuują jego dzieło i prowadzą MONAR.
Książka Monar Moje ocalenie to książka dla każdego, kto potrzebuje resetu, zatrzymania w życiu, aby zadać sobie pytanie co jest ważne. To książka, dla ludzi uzależnionych, jak ich rodzin, przyjaciół oraz wszystkich tych, którzy stracili nadzieję, że wyleczenie jest możliwe. Czasami trzeba upaść na dno, żeby było się od czego odbić aby potem podnieść się z pełnymi garściami. Utrata rodziny przyjaciół, powroty do ćpania i za więzienne kraty. Jednak autor nie stracił wiary. Na koniec zawrócenie ku światłu, w którym jest nadzieja, dom i spokojne zasypianie we własnym łóżku, zamiast na dworcowej ławce, czy klatce schodowej. Ku światłu, które gdzieś migocze w oddali i jest szansą na normalne życie miłość i spełnienie marzeń. Spotkanie Magdy w czasie ucieczki z domu, która w niego wierzy i leczenie w Monarze jest tym światełkiem, które motywuje autora do walki.
Więcej o książce po wpisaniu do wyszukiwarki frazy Monar Moje Ocalenie lub na
https://sztukater.pl/ksiazki/item/38369-monar-moje-ocalenie.html
Cena: 40zł Ogłoszeniodawca: Darek
Posiadam do sprzedania nowe opracowania lektur szkolnych w formie książek i płyt CD. Cena 10 zł za szt.
Książki
Posiadam do sprzedania lektury szkolne, w tym 1 audiobook. Nowe. Cena 10 zł za szt.
Książki
Płyta + książka warto..kontakt pod numerem telefonu
Cena: 11zł Ogłoszeniodawca: Sprzedam Telefon: 453 38… E-mail: znasietobo@…
Książki
Posiadam 3 tomy władcy pierścieni
Cena: 1 111zł Ogłoszeniodawca: Sprzedam Telefon: 453 38… E-mail: znasietobo@…
Sprzedam książkę pt. „Hierarchia – stopnie szczęścia, chwały i poznania Boga w Niebie”. Jest to pierwsza i jednocześnie jedyna książka w historii Kościoła i historii ludzkości, która byłaby w całości poświęcona tej tematyce. Unikatowość jest ogromna, stąd też i cena wysoka.
Książka ta nie jest wymyśloną powieścią czy fikcją literacką, lecz najprawdziwszym stanem faktycznym, naukowym opracowaniem i udowodnieniem pewnych faktów; ukazaniem duchowej rzeczywistości istniejącej naprawdę, o której naucza sam Kościół Katolicki.
Stanowi ona zbiór fragmentów, które świadczą, bądź też mogą świadczyć o istnieniu w Niebie bardzo rozległej hierarchii, którą współtworzą aniołowie i dusze ludzkie. Pochodzą one z dzieł i tekstów różnych mistyków katolickich, które najczęściej są wydawane w formie książek. U jednych są one owocem bezpośredniego objawiania się im Boga, Matki Bożej, Aniołów lub Świętych. W zdecydowanie rzadszych przypadkach pisano je pod natchnieniem Ducha Świętego, ale wszyscy jednako – pod Bożym natchnieniem. Podczas takich nadprzyrodzonych spotkań i rozmów, Bóg przekazuje ważne dla ludzkości kwestie oraz wskazówki, do których człowiek powinien się stosować, aby jak najpożyteczniej dla siebie, Boga i bliźnich, przeżyć swoje życie na ziemi. Im pożyteczniej i efektywniej służyć będzie człowiek Bogu w czasie swojego ziemskiego życia, im gorliwszy będzie w miłości Boga i bliźniego, tym większą chwałę i zaszczytniejsze miejsce otrzyma w Niebie.
Książka składa się z dwóch części. Pierwsza część to "Słowo od autora" (125 stron), w którym objaśnione zostały czytelnikowi podstawowe kwestie wiary: Sąd Boży, dlaczego istnieje Hierarchia w Niebie, zbieranie zasług na Niebo, sens cierpienia, ze szczególnym naciskiem na kwestię ratowania dusz od potępienia (dlaczego mamy to robić, jak najefektywniej to robić). Drugą częścią książki są fragmenty świadczące o tym, że w Niebie jest Hierarchia - stopnie szczęścia, chwały i poznania Boga. Są to fragmenty z różnych książek, źródeł (w sumie jest ich kilkadziesiąt).
Oto jeden z fragmentów (mówi Pan Jezus):
„Przyjmuję każdą, choćby najmniejszą ofiarę złożoną z miłości, i przechowuję ją w swoim Sercu, by móc za nią wiekuiście płacić. Każda ofiara jest kapitałem, który do Mnie całkowicie należy, a jego procentem nagradzać będę dusze wiecznie”.
Dane techniczne:
Format: A5
Autor: Michał Gąsiorowski
Liczba stron: 283
Rok wydania: Luty 2024
Wydanie: 1
Miejsce wydania: Płock
Okładka: miękka
Wydawnictwo: Self Publish
Kategoria: Katolicyzm
Najcenniejsza wiedza na świecie, w tak przystępnej cenie. Uwaga: jeśli kogoś nie stać na 350 zł, to mogę opuścić cenę, ale tylko kogo nie stać.
Cena: 350zł Ogłoszeniodawca: płock Telefon: 513 08…

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.