Posiadam pamiątki po płockim malarzu Ryszardzie Kosku ( jego twórczość znana i ceniona również w Europie ). Kilka zdjęć z okresu grania w zespole jazzowym, listy od przyjaciół, legitymacja artystyczna, pocztówki, zaproszenia na wystawy. Dorzucam katalogi widoczne na pozostałych zdjęciach m.in Edward Dwurnik. Wysyłka po wpłacie na konto. Nie wysyłam za pobraniem. Kontakt mail lub sms.
Cena: 180zł E-mail: cree18@…
Sprzedam plakat Edward Dwurnik i Ryszard Kosek - Malarstwo bez granic. Wymiary 50x54. Wysyłka po wpłacie na konto. Nie wysyłam za pobraniem. Kontakt sms lub mail.
Cena: 100zł Telefon: 690 55… E-mail: cree18@…
Sprzedam monety kolekcionerskie
Ogłoszeniodawca: dan Telefon: 506 33… E-mail: alek14@…
Sprzedam zabytkową maszynę do szycia SINGER wyprodukowaną w 1904 roku w największej fabryce Singera KILBOWIE w miejscowości Clydebank w Szkocji. Maszyna ma napęd ręczny, składaną korbką lub po zdemontowaniu przystawki, paskowy nożny. Mechanizm tworzenia ściegu -czółenkowy, w komplecie są 2 szpuleczki do nici. Posiada również rzadko spotykaną oryginalną fabryczną, bogato zdobioną obudowę o nazwie Coffin Lid Case wykonaną z drewna mahoniowego. Maszyna ma wszystkie oryginalne części jest w stanie bardzo dobrym. Posiada ślady użytkowania , drobne ubytki farby, przetarcia na powierzchniach chromowanych. Drewniana obudowa jest oczyszczona i zakonserwowana. Posiada minimalne obicia i zarysowania. Jak na przedmiot liczący 120 lat prezentuje się bardzo dobrze.
Maszyna dla kolekcjonera, do wystroju stylowego pomieszczenia lub ekskluzywnego butiku
Cena 600 zł
Ogłoszeniodawca: Bogdan Telefon: 602 63…
Sprzedam wiatrówkę firmy Hatsan Mod 70 Sas kaliber 4,5mm z lunetą optyczną firmy Delta Optical Entry 3-9x40 AO. W zestawie pokrowiec, zestaw śrutu i tarcze celownicze. (wiatrówka bez wymaganych zezwoleń)
Cena: 600zł Telefon: 698 94…
Sprzedam stary obraz może komuś się spodoba cena do dogadania
Cena: 1 234zł Ogłoszeniodawca: dan Telefon: 506 33… E-mail: alek14@…
Sprzedam rower. Stan b. dobry.
Koła 24'
Nie odpowiadam na sms
Cena: 180zł Telefon: 501 60… E-mail: wimac69@…
Sprzedam wiatrówkę na gaz niemieckie Parabellum P.08 bardzo mało używany w dobrym stanie wizualnym i technicznym. Lub zamienię na coś z elektroniki lub coś ciekawego.
Cena: 500zł Ogłoszeniodawca: Zygmunt Telefon: 603 24… E-mail: zyga_23@…
Hobby
Sprzedam siłownię domową,83 kg obciążenia, żeliwne ,okolice Sannik
Cena: 1 200zł Telefon: 797 15…
Sprzedam siłownie w której skład wchodzi ławeczka do wyciskania, ławeczka do brzuszków, wyciąg i worek do boksowania. Tą część trzeba odświeżyć. Do tego dochodzi modlitewnik mało używany i drążek do podciągania w trzech pozycjach prawie nowy. W zestaw dochodzą dwie sztangi łamane długie, dwa hantle z małym obciążeniem. Obciążenia nie posiadam. Cena do ustalenia
Telefon: 725 04…
Hobby
Sprzedam kolekcję poroży i głowę jelonka
cena 1500 zł.Oraz stare koło cena 200 zł.
Ogłoszeniodawca: prywatny Telefon: 886 83…
Sprzedam grę fighter night champion
Cena: 33zł Telefon: 660 93… E-mail: kris88_p@…
Sprzedam rakietę tenisową Dunlop Maxpower C30
- sprzęt nie zniszczony w b. dobrym stanie
Cena: 200zł Telefon: 502 30…
Sprzedam rakietę tenisową Fischer Coup
- rakieta nie zniszczona używana okazyjnie.
- pokrowiec
Cena: 250zł Telefon: 502 30…
Poszukiwanie skarbów na polach bitewnych to doskonała okazja do połączenia pasji do historii z fascynującym hobby odkrywania skarbów i artefaktów związanych z przeszłością. Pola bitewne mogą być miejscem ukrycia wielu cennych przedmiotów, które zostały tam porzucone lub schowane w ramach lokalnych legend i historii wojennych. Kluczem do sukcesu w poszukiwaniach na polach bitewnych jest odpowiednie przygotowanie, sprzęt oraz umiejętność czytania terenu. Dlatego warto wyruszyć na wyprawę w śladach przeszłości i odkrywać niezwykłe skarby ukryte wśród pól bitewnych i historycznych fortyfikacji.
https://www.viasatexplore.pl/news/35/Odkrywanie-ukrytego-bogactwa-ekscytuj%C4%85ce-przygody-poszukiwaczy-skarb%C3%B3w-na-Polsat-Viasat-Explore

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.