Pracownik biurowo-handlowy

Firma handlowa z branży BHP zatrudni kobietę do działu sprzedaży.
Miejsce zatrudnienia: Płock
Zakres obowiązków:
• sprzedaż towarów oferowanych przez firmę,
praca z klientem, przygotowywanie ofert
• wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty)
• sprawdzanie i kompletowanie wystawianych dokumentów sprzedaż
• przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji;
• przyjmowanie i realizowanie zamówień od klientów;
• wystawianie i rozliczanie dokumentów magazynowych
• przygotowanie dokumentacji do wysyłek kurierskich;
• wprowadzanie faktur do systemu księgowania;
Wymagania:
- doświadczenie w pracy; dział sprzedaży
- znajomości obsługi komputera
- zaangażowanie , odpowiedzialność, komunikatywność,
punktualność
-wykształcenie - średnie
Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat; stałe wynagrodzenie ,dobrą i przyjazną atmosferę, praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,
CV prosimy wysyłać na adres e-mail,
Ogłoszeniodawca: BHP E-mail: kameliabhp@…