Praca biurowa

Firma Ceko-Plast (Kosino 33) poszukuje kandydata do pracy na stanowisko Pracownik działu obsługi klienta.
Zadania:
- Obsługa mailowa i telefoniczna
- Obsługa administracyjna biura
- Przygotowanie ofert, kosztorysów – kalkulacja kosztów i cen (okna, bramy, rolety itp.)
- Analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych wraz z weryfikacją dokumentacji projektowej
- Udział w negocjacjach techniczno-handlowych z klientem, inwestorem

Oczekiwania:
- wykształcenia min. średnie - kierunek budowlany
- znajomość branży budowlanej, przydatne minimalne roczne doświadczenie,
- umiejętności obsługi komputera – pakiet MS Office, AutoCad i inne
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- zaangażowanie w pogłębianiu wiedzy obsługi klientów biznesowych jak i indywidualnych
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole
- tworzenie i negocjowanie ofert oraz pozyskiwanie klientów do współpracy
Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub inne formy zatrudnienia
- szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje
- pracę w zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
- wynagrodzenie stosowne do osiągniętych umiejętności
Firma mieści się ok. 15km od Płocka. Osoby zainteresowane, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: biuro(małpa)cekoplast.pl z dopiskiem :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Ceko-Plast w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.
Ogłoszeniodawca: Ceko-Plast Telefon: 602 28… E-mail: biuro@…