Altana Fotowoltaiczna Carport 9,9KWp Drewniana Wiata Samochodowa

Opublikowano 14.06.2024 07:35. Ostatnia modyfikacja 14.06.2024 07:49
Dzień dobry!
NIE JESTEŚMY PODWYKONAWCĄ!
NIE POBIERAMY ZALICZEK, PIERWSZA WPŁATA PO PRZYJEŹDZIE NA MONTAŻ - KOŃCOWE ROZLICZENIE PO ZAKOŃCZENIU BUDOWY.
JEŻELI CHCESZ INSTALACJE NA GRUNCIE NIE TRACĄC MIEJSCA NA DZIAŁCE OGRODZIE TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!!
Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Państwu kompletną instalację fotowoltaiczną wraz z montażem na Wiacie o mocy 9,9 kWp. To nie tylko inwestycja w oszczędności, ale także w przyszłość naszej planety. Jednak nasza oferta ma jeszcze więcej do zaoferowania.
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:
Innowacyjna Konstrukcja na Drewnie KVH C24: Nasza wiata jest montowana na podstawie składającej się z 9 wkopanych kotw betonowych. Konstrukcja altany wykonana jest z trwałego drewna KVH C24, które jest jednym z najwyższej jakości materiałów budowlanych. KVH (Konstruktionsvollholz) to czterostronnie strugane drewno konstrukcyjne, które zostało wysuszone w komorach suszarniczych do wilgotności 15%. Dzięki temu mamy pewność wytrzymałości i niezawodności naszej konstrukcji. Nasza konstrukcja wytrzymałościowo jest dużo badziej odporna na Warunki atmosfertyczne niż wiaty na cienkiej profilowanej Stali.
Praktyczne Wykorzystanie: Wiatę umieszczamy tak, aby dodatkowo mogła służyć jako osłona dla samochodu lub przestrzeń do przechowywania. To wyjątkowe wykorzystanie dostępnego miejsca.
Efektywność Bez Kompromisów: Panele fotowoltaiczne montowane są jako pokrycie dachowe. Używamy dedykowanych profili, aby w pełni chronić przed przeciekami. Dzięki otwartej konstrukcji, panele są przewiewne i chłodzone, co przekłada się na ich wydajność, w porównaniu z instalacją na dachu gdzie jest mała przestrzeń między panelami a dachem i w Lato tracą do 20% wydajności.
Indywidualne Projekty: Możliwość przeprojektowania wiaty pod klienta, dostosowując jej szerokość, długość i kąty nachylenia.
Wymiary wiaty o mocy 9,9 kWp to 7 m x 6,8 m lub 11 m x 4,5 m.
Bez Formalności: Zgodnie z prawem, do budowy takiej wiaty nie wymagane są pozwolenia ani zgłoszenia, jeśli ma ona powierzchnię zabudowy do 50 m2 i jest umiejscowiona na działce z budynkiem mieszkalnym lub przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Łączna liczba takich wiat na działce nie może przekraczać dwóch na każde 1000 m2 działki.
Niezawodność Technologii: Wykorzystujemy panele fotowoltaiczne firmy Jinko JKM545M-72HL4-BDVP
MODUŁ BIFACIAL Z PODWÓJNĄ SZYBĄ (Góra, dół)
Bi-facial, które dzięki swojej dwustronnej konstrukcji zwiększają wydajność aż do 30%.
Sprawność modułu w wersji 545W dwu-stronej do 681W moduł od 21,10% do 26,63% (czyli z jednego modułu 545W można uzyskać dodatkowo do 25% więcej mocy, przykładowo podsypując sobie biały kamyczek tak aby słońce się dobrze odbijało od podłoża i padało tez, na Panele od Dołu.
12-letnia gwarancja na produkt
30-letnia gwarancja wydajności liniowej
Roczna degradacja 0,45%, czyli po 30 latach producent gwarantuje sprawność na poziomie 84,95%
Cena: 35 999zł E-mail: kontakt@…