Matrymonialne
Witam . Poznam normalną spokojną ,niewysoką Kobietę do związku ,przyjaźni . Ja , wolny 46 l bez zobowiązań, dzieci. Poza na stałe bez przelotnych znajomości. Najlepiej
Płock i okolice .
Pozdrawiam
Matrymonialne
Jestem 39 letnim kawalerem. Szukam kobiety z którą będę dzielił pasję., realizował marzenia, słuchał muzyki, rozmawiał o wszystkim. Chcialbym żebyśmy razem pojechali na Woodstock i bawili się. Życie to nie tylko przyjemności wiem więc też chcę współdzielić obowiązki domowe i każde inne. Chcę kochać i być kochany w zdrowiu i chorobie.
Znajdzie się taka kobieta?
Ogłoszeniodawca: cpawc Telefon: 531 26… E-mail: cpawc@…
Matrymonialne
Witam jestem 40 letnią kobietą szukam Pana do stałego związku.
Ogłoszeniodawca: Związek Telefon: 276 89… E-mail: agnes.kowalska5656@…
Matrymonialne
Szczęściu podobno trzeba pomóc a mam chyba już wszystko prócz domowego rodzinnego ciepła. W tym celu poznam kobietę z którą mógłbym to ciepło stworzyć, nie pić w samotności kawy i nie wracać do pustego domu. Liczę na to, że trafię tutaj na kobietę której do pełni szczęścia brakuje tego co mi.
Matrymonialne
Hej jestem zwykla 30 letna dziewczyna z Plocka chetnie poznam normalnego faceta do popisania a z czasem spotkania. (Najlepiej w podobnym wieku)TO NIE JEST SEKS OGLOSZENIE!!! napisz cos o sobie moze przypadniemy sobie do gustu🤔 odpowiadam tylko na smsy i meile.
Ogłoszeniodawca: Zwykla dziewczyna Telefon: 509 48… E-mail: rybkaa900@…
Matrymonialne
Poznam kobietę do stałego związku, jestem kawalerem, zależy mi na stałej relacji
Telefon: 518 33… E-mail: marcin.1982@…
Matrymonialne
Poznam kobietę z Płocka do stałego związku. Ja 50 lat. Najlepiej Pani niewysoka, bez zobowiązań. Napisz, może przypadniemy sobie do gustu.
Ogłoszeniodawca: Sam E-mail: omi10@…
Matrymonialne
Hej jestem Młody chłopak 26 lat szukający partnerki na całe życie
Ogłoszeniodawca: Prywatny E-mail: mrkosbl@…
Witam,
Za pomocą tej strony chciałbym poznać sympatyczną miłą kobietę z którą można porozmawiać na każdy temat, iść na spacer nad Wisłę, obejrzeć wspólnie zachód słońca. Mam 41 lat, pracuję i mieszkam w Płocku. Jestem mężczyzną nie palącym , ale jeżeli kobieta będzie np.paliła jestem w stanie to zaakceptować. Wygląd zewnętrzny Kobiety nie dla Mnie priorytetem, bardziej zwracam uwagę na charakter, wnętrze, zrozumienie wzajemne. To nie jest oferta na sex przygodę. Nie wykluczam związku jeżeli znajdziemy wspólne tematy.
Więcej informacji na meilu.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam.
Ogłoszeniodawca: Prywatny E-mail: promyczek41@…
Witam mam 37 lat i chętnie poznam kobietę samotną i otwartą szczupły najpierw popisze potem wymiana zdjęcia i spotnkanie o ile taka chętna się znajdzie pozdrawiam
Cena: 669 345 458zł Ogłoszeniodawca: Taki ja 37 E-mail: markar85@…
Jak w tytule poznam taka Kobiete z plocka oczewiscie stanu wolnego ja 47lat szczuply 185wz mieszkam sam pracuje pozdrawiam
Ogłoszeniodawca: szukam nimfomanki E-mail: mamo23@…
Hey poszukuję pana normalnego wiedzącego czego chcę od życia z poczuciem humoru nie szukam przygód chciała bym kogoś poznać na stałe ja czarnulka nie brzydka ponoć atrakcyjna ale nie mi to jest oceniać jeśli chcesz mnie poznać zapraszam na e mail.
Ogłoszeniodawca: Priv E-mail: natasza556@…
Matrymonialne
Ja krutko 47lat 185wz plosk szczuply poznam kobiete moze zwiazek pozdrawiam
Ogłoszeniodawca: poznam kobiete E-mail: mamo23@…
Matrymonialne
Cześć, miłości szukam! Dziewczyny, która będąc z kimś nie ogląda się za innymi. Pogodnej, szczerej, ułożonej, niepalącej papierosów. Wyłącznie przemyślane wiadomości z opisem.
Poznam faceta do stałego związku może to siebie szukamy chwilowe przygody mnie nie interesują tylko poważne do 40lat.

Chcesz coś sprzedać, kupić lub oddać?

W każdym momencie możesz dodać swoje własne darmowe ogłoszenie.